
Hur många akvarium har ni?
Hur många akvarium har vi här på akvarieräkor totalt? Skulle vara kul att veta! Alltså inte bara räkkar, utan alla :)
Till exempel:
#1 3 st
#2 3st+2st=5st
#3 5st+1st=6 st
Osv! :)
Sajtvärd på Akvarieräkor ifokus och m_edarbetare på Agility ifokus
_(f.d MelvinMimmiLufsen)

8 st (igångsatta)
/Martina, sajtvärd på kanin.ifokus
Solbackens kaniner
Uppfödning av Holländsk kanin
8+8= 16 😃
Detta är bara igångsatta har några som inte är igång:)

16+3=19 :)
Sajtvärd på Akvarieräkor ifokus och m_edarbetare på Agility ifokus
_(f.d MelvinMimmiLufsen)
19+42= 61 :)
//GuUuLd,
-IE Photography-
Instagram: idaephoto, crumbleshamstery, salmonriver_shelties

61+3=64 🙂
Hälsningar Wille, medarbetare på akvarieräkor och fjäderfä.

64+5=69
// Sofia
1+6=7 igång satta
Strunta i vad andra tycker och var dig själv.

Jag har 1+1=2 totalt. Sambon har dock 6 som han sköter.

Alltså 69+7+2=78 kar nu, vad många det börjar bli!
Sajtvärd på Akvarieräkor ifokus och m_edarbetare på Agility ifokus
_(f.d MelvinMimmiLufsen)
78 + 3 = 81 st

83 + 5 = 88 st

88+3= 91!
-Hälsning Jossan, medarbetare på bichon ifokus-

91+0=91
:-D
haha sorry, behövde bara vara lite jobbig
I like to draw *u* Skicka ett DM om du har några frågor C:

91+3=94 :D
The animals exist for their own reasons. They were not made for humans any more than black people were made for white, or women created for men. -Alice Walker
94+7= 101

101+3=104

104+2=106 st
Gårdagen kan vi aldrig få tillbaka, men morgondagen är vår att vinna eller förlora…
Inlägget är borttaget
106+3=109! :)

Nu börjar det bli riktigt många!
Sajtvärd på Akvarieräkor ifokus och m_edarbetare på Agility ifokus
_(f.d MelvinMimmiLufsen)

#21 Jag kan snart lägga till ytterligare tre st :D
Hälsningar Wille, medarbetare på akvarieräkor och fjäderfä.
109+3=112
Strunta i vad andra tycker och var dig själv.

112+2=114

114+2=116

116+3=119 :D
Hälsningar Wille, medarbetare på akvarieräkor och fjäderfä.
119+2=121
Strunta i vad andra tycker och var dig själv.
121+3 = 124

124+3 = 127

127+2=129
Djurälskaren

Har ett till nu. 😛 129+1= 130!!!!
The animals exist for their own reasons. They were not made for humans any more than black people were made for white, or women created for men. -Alice Walker

130+2=132
Friskt kopplat är hälften brunnet!


132+2=134
//Lamina
Before we work on artificial intelligence, why don't we do something about natural stupidity?
134+1=135

135 + 1 = 136

Har köpt ett till kar så… 136 + 1 = 137.
//Lamina
Before we work on artificial intelligence, why don't we do something about natural stupidity?
137 före mig + mina 2 = 139